Virtuální
realita

Nasaďte si VR brýle a vydejte se 80 milionů let zpět do druhohor, kde se na vlastní oči setkáte s největšími giganty naší planety. Díky nejmodernější technologii 5D vjemových efektů zažijete pocity hrdinů dobrodružných filmů Cesta do pravěku nebo Jurský park. A pro vášnivé gamery máme připraveny oblíbené počítačové hry ve verzi s virtuální realitou. Zažijte opravdový svět dinosaurů na vlastní kůži v Dinosauria Museum Prague.

0
minut trvání VR hry
0
hráči ve skupině
0
dalších VR her

PÁTRÁNÍ ZAČÍNÁ

HRA
DINOSAUŘI VR

Cílem hry je vypátrat legendární druh dinosaura, o jehož vzhledu se vědci dohadují již celá desetiletí. Zažijete dobrodružství, na které se nezapomíná. Projdete se druhohorním pralesem v obklopení ankylosaurů, triceratopsů či pteranodonů, proletíte krajinou nad sopkou chrlící lávu a zažijete hrůzu nahánějící setkání tváří v tvář ikonickému tyranosauru rexovi. Vypátrejte legendární druh dinosaura v Dinosauria Museum Prague.

DOKONALÁ ILUZE

NEJMODERNĚJŠÍ
TECHNOLOGIE

Nejnovější technologie virtuální reality umožňuje volný pohyb ve 150 m2 velkém prostoru. Díky „batohu s počítačem“ propojeným s VR brýlemi je vytvářen fiktivní obraz pravěkého světa, který je od reálného k nerozeznání. Dokonalou iluzi zajišťuje technologie headsetů HP Reverb s rozlišením 2 160 × 2 160 bodů na jedno oko a trackovací systém s více než 50 kamerami. Vyzkoušejte nejmodernější VR technologii v Dinosauria Museum Prague.

ZAPOJENÍ VŠECH SMYSLŮ

5D
ZÁŽITEK

Naprosto reálný zážitek podtrhuje technologie 5D reálných smyslových efektů. Ať se otočíte na jakoukoliv stranu, všude uvidíte krásu druhohorního pralesa a uslyšíte zvuky zvířat, které nahánějí strach, že jen strnule čekáte, odkud na vás zaútočí obávaný tyranosaurus rex. Vítr ve vlasech a sálající žár aktivní sopky vás nenechají na pochybách, že opravdu letíte nad krajinou druhohor. Nejreálnější zážitek ze světa dinosaurů pouze v Dinosauria Museum Prague.

PRO OPRAVDOVÉ HRÁČE

VR
GAMES

Nasaďte si VR brýle a zahrajte si své oblíbené desktopové hry ve verzi s virtuální realitou. Preferujete dobrodružství, zábavu, poznávání nebo střílečku? poznávání nebo střílečku? Zahrajte si hru Fruit Ninja a rozsekejte stovky ovoce kolem sebe, vyhrajte v souboji s nepřátelskou přesilou ve hře Super Hot nebo se vžijte do role intergalaktického piráta ve hře Space Pirate Trainer. Zahrajte si své oblíbené hry ve verzi VR v Dinosauria Muzeum Prague.

DOPORUČENÍ

TECHNICKÉ
OMEZENÍ

Upozorňujeme, že vysoký stupeň reálnosti zážitku může být pro někoho omezující. Doporučená věková hranice pro účast ve hře je osm let, u dětí ve věku osm až 12 let je podmínkou doprovod osoby starší 18 let. Menší omezení mohou vnímat lidé s dioptrickými brýlemi. Hra se nedoporučuje těhotným a starším lidem s omezenou pohyblivostí. Náš herní personál je vždy připraven na potřebnou asistenci.

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč na každé z nich.

Kde nás
najdete

Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Adresa a telefon:

POP Airport, Ke Kopanině 421,
252 67 Tuchoměřice

Dinosauria Museum Prague je součástí nejzábavnějšího nákupního centra v Česku, POP Airport.

Světový unikát, který boří představy o muzeu. Zažijte nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům v moderním interaktivním světě! Vaše jediná a opravdová cesta zpět v čase do pravěku, začíná u nás.

POP FAMILY

Zůstaňte s námi ve spojení a my vám budeme zasílat exkluzivní nabídky a slevy! Odebírejte novinky a nakupujte ještě výhodněji.